Inbjudan till höstmöte

NJK / Fester och evenemang / Inbjudan till höstmöte

Höstmötet hålls torsdagen den 29 november 2018 klockan 18.00 på Björkholmen

På mötet väljs styrelsemedlemmar och styrelsens förslag till budget samt verksamhetsplanen för 2019 behandlas.

Den officiella kallelsen publiceras i Hufvudstadsbladet söndagen den 18 november.

Efter mötet utdelning av förtjänst- och seglartecken samt säsongvandringspris och pris till juniorerna.

Deltagarna blir bjudna på en bit mat, drycker betalas kontant.

 
Valkommitténs förslag till ny styrelse publiceras i samband med den officiella kallelsen i Hufvudstadsbladet.

Anmäl dig till höstmötet senast 26.11. Anmäl även enbart mötesdeltagnade, möteshandlingarna skickas ut till alla som har anmält sig.

Erik Wallin Erik Wallin erik@wallin.pp.fi  
Johan Lindholm Johan Lindholm lim.lindholm@gmail.com  
Sebastian Sundberg Sebastian Sundberg sebastian.sundberg@fortum.com  
Rolf Zacharissen Rolf Zacharissen Holz@zacca.pp.fi  
Berndt von Frenckell Berndt von Frenckell berndt.frenckell@kolumbus.fi  
Petri Eväsoja Petri Eväsoja petri.evasoja@fortum.com  
Disa Långström Disa Långström disa.langstrom@njk.fi  
Jim Rannila Jim Rannila Jim.rannila@gmail.com  
Max Ekholm Max Ekholm max.ekholm@elisanet.fi  
Cecilia Malmgren Cecilia Malmgren cecilia.malmgren@njk.fi  
Owe Halla Owe Halla owe.halla@gmail.com  
Ragnar Lindberg Ragnar Lindberg ragnar.lindberg@publico.fi  
Camilla Cedercreutz Camilla Cedercreutz camilla.cedercreutz@njk.fi  
Fanny Fröman Fanny Fröman    
Carl G Nordman Carl G Nordman carl.nordman@kolumbus.fi  
Thesleff Yvonne Thesleff Yvonne yvonne.thesleff@pp.inet.fi  
Thomas Thomas Thomas Thomas thomas.thesleff@icloud.com  
Tusse Tallberg Tusse Tallberg tusse.tallberg@njk.fi  
Johan Gräsbeck Johan Gräsbeck johan.grasbeck@smc.fi  
Johan Lindberg Johan Lindberg johan.lindberg@njk.fi  
(redigera)
Facebook YouTube
X