Anmälningslista

NJK / Anmälningslista
Class / Klass / Luokka Namn / Nimi / Name Klubb / Kerho / Club
Zoom8 Julius Donner EMK
Laser 4.7 Albert Backman Åländska Segelsällskapet r.f.
Laser Radial Joakim Svinhufvud HSS
E-jolle/jolla/dinghy Valtteri Uusitalo HSK
Laser 4.7 Julianna Perttala TaPS
Laser Radial Andreas Schröder HSS
E-jolle/jolla/dinghy Saara Kuisma TP
Zoom8 Juho-Pekka Salo EMK
Laser Radial Veera Kaakinen NJK
Zoom8 Joanna Lindström HSS
E-jolle/jolla/dinghy Jerry Malmivaara HSK
Laser Radial Mainio Ormio HSS
Laser Radial Patrick Shröder HSS
E-jolle/jolla/dinghy Cecilia Dahlberg HSK
Laser Radial Aaro Järvinen TaPS
E-jolle/jolla/dinghy Ia Harjunpaa EPS
E-jolle/jolla/dinghy Laura Pesola TP
E-jolle/jolla/dinghy Veikko Talvitie EPS
Zoom8 Viivi Moisio EMK
E-jolle/jolla/dinghy Martta Soini TPS
E-jolle/jolla/dinghy Selma Valjus OPS
Zoom8 Christian Lilja NJK
Zoom8 Belinda Ehrnrooth HSS
Laser Radial Jaakko Vauhkonen HSS
Zoom8 Jaakko Haataja MP
E-jolle/jolla/dinghy Lauri Ranne EPS
Zoom8 Edvard Bremer BS
Laser Radial Rudolf Salminen TaPS
Zoom8 Aarni Markkanen EMK
Laser Radial Sara Ståhlberg EMK
Zoom8 Veikko Mannila HSS
E-jolle/jolla/dinghy Aleksi-Elias Ruohonen TPS
Zoom8 Filip Sundelin NJK
E-jolle/jolla/dinghy Pietari Airakorpi HSK
E-jolle/jolla/dinghy aaro immonen HSK
Laser Radial Jakob Eklund ESF
Zoom8 Otto Schneider MP (Marjaniemen Purjehtijat)
Zoom8 Lukas Fagerholm BSS
E-jolle/jolla/dinghy Hannu Kario EPS
Laser Standard Aarni Ahvonen NJK
E-jolle/jolla/dinghy Inka Saarinen TPS
Laser Radial Joonas Harju TaPS
E-jolle/jolla/dinghy Elias Kilpiö HSK
Laser Radial NOOA LAUKKANEN NJK
E-jolle/jolla/dinghy NOL LAUKKANEN HSK
E-jolle/jolla/dinghy Henrik Ilola TPS
Zoom8 Marika Jauhiainen HSS
Zoom8 Viggo Ikäheimo HSS
E-jolle/jolla/dinghy Tiina Korkolainen JVS
Laser Radial Mikael Mustakallio HSS
E-jolle/jolla/dinghy Anton Janhonen HSK
Zoom8 Sofia Held BSS
Zoom8 Tomas Eväsoja NJK
Zoom8 Lina Eväsoja NJK
E-jolle/jolla/dinghy Tommy Stenius HSK
Laser Radial Veikka Viitala TaPS
E-jolle/jolla/dinghy Vilma Rikala HSK
E-jolle/jolla/dinghy Tuomas Mellin EPS
Laser 4.7 Sandra Sonneborn ÅSS
Zoom8 Lucas Karlemo ESF
Zoom8 Saara Soikkeli MP
Laser Standard Thomas Tennström ÅSS
E-jolle/jolla/dinghy Niklas Toroi EPS
Laser 4.7 Algot Lundström ÅSS
Laser Radial Mathias Tennström ÅSS
Laser Radial Otto Dahlberg N
Laser Radial Iivo Huopaniemi HSS
E-jolle/jolla/dinghy Filip Store HSK
Laser Standard Aleksi Tapper NJK
Laser Radial Vilho Aaltonen TaPS
Zoom8 Anna Skogström NJK
Laser 4.7 Kivi Siik TaPS
E-jolle/jolla/dinghy Jon Wyers HSK
Laser Radial Ohto Aakko NJK
E-jolle/jolla/dinghy Mikael Ronkainen EPS
Laser Radial Karri Koskiranta N (Näsijärven purjehdusseura)
E-jolle/jolla/dinghy Lucas Hoviniemi BSS
E-jolle/jolla/dinghy Ilari Muhonen EPS
Laser Standard Victor Mesterton ESF
Laser Standard Jasper Karlsson ÅSS
E-jolle/jolla/dinghy Axel Laine EPS
Laser Radial Adele Järvi ESF
Zoom8 Davidov Daniil River Clab Sankt-Peterburg
Zoom8 Asanov Anton SDUPSH Nord-West
Zoom8 Emilia Huhta-Koivisto EMK
Laser Radial Teddy Pihl NJK
Laser Radial Ossian Procopé ÅSS
Laser Radial Dante Böök NJK
(redigera)
Facebook YouTube
X