Anmälda / Imoittautuneet / Registered

NJK / Anmälda / Imoittautuneet / Registered
Namn / Nimi / Name Klass / Luokka / Class Båtnamn / Veneen nimi / Boat name Segelnr / Purjenro / Sail no Klubb / Seura / Club Gast / Gasti / Crew
Mainio OrmioOptimistFIN-970HSS
Ellen OrmioOptimistFIN-444HSS
Kim Oskar GodenhjelmOptimistFIN-967HSS
Jesperi LuotoOptimistFIN-577EPS
Axel LaineOptimistFIN-539EPS
Sophie SeppäläOptimistFIN-960HSS
Larissa GronowOptimistFIN 981HSS
Georg RistalOptimist kadettEST-180ROPK
Joel KiiskiOptimist kadettFIN-935HSK
Joakim SvinhufvudOptimistFIN-809HSS
Venla AliklaavuOptimistFIN 740HSS
Janette KorkeamäkiOptimistFIN-555Kemin Purjehdusseura
Jenna KorkeamäkiOptimistFIN.427Kemin Purjehdusseura
Aarni HarmovaaraOptimistFIN-510TPS
Sofia TynkkynenOptimistFIN-1027MP
Julia BjörkestamOptimist kadettFIN-255BSS
Adrian ArrakoskiOptimist kadettFIN- 734NJK
Anna ParttiOptimistFIN-828HSS
Aku TapperOptimistFIN-464HSK
Juho NiemitaloOptimistFIN-599OPS
Roope RellmanOptimistFIN-829TaPS
Emma GrönblomOptimistFIN-920HSS
Vilma RikalaOptimistFIN-992TP
Samuel RikalaOptimist kadettFIN-687TP
Ebbe HeiniläOptimist kadettFIN-891BS
Una HeiniläOptimist kadettFIN-634BS
Robin BernerOptimistFIN-1029BS
Patrick SchröderOptimistFIN-1030HSS
Aku KoivistoinenOptimistFIN-1024HTPS
Joona PasanenOptimistFIN-934EPS
Senja Heikkilä DiasOptimistFIN-980Bs
Aaro ImmonenOptimistFIN-1006TP
Olli PatrakkaOptimistFIN-1038BSS
Jonatan KvistOptimist kadettFIN-514BSS
Ida BjörkqvistOptimistFIN-429ASS
Benjamin BjörkqvistOptimistFIN-496ASS
Matvei ChikalovOptimistFIN-1013LPS
Kivi SiikOptimist kadettFIN-1058Tampereen Pursiseura
Ville KorhonenOptimistFIN-380LPS
Michael TyniOptimistFIN-720ASS
Aleksanteri KoljonenOptimist kadettFIN-1051ESF
Julius DonnerOptimist kadettFIN-528EMK
Jaakko HaatajaOptimistFIN-999MP
Panu KallioniemiOptimistFIN-973BS
Lili KotilainenOptimistFIN-1004Oulun Purjehdusseura r.y.
Jerry MalmivaaraOptimistFIN-700TP
Jakob eklundOptimistFin-1028Esf
Valtteri UusitaloOptimistFIN-927HSK
Filip StoreOptimistFIN-944HSK
Cecilia DahlbergOptimistFIN-946HSK
Tommy SteniusOptimistFIN-921HSK
Elias KilpiöOptimistFIN-1040HSK
Aleksi SaarniOptimistFIN-824HSK
Tuomas HorkoOptimistFIN-916OPS
Martti GenevetOptimist kadettFIN-573HSK
Kasper MurtoOptimistFIN-1044EMK
Rasmus SalminenOptimist kadettFIN-340UPS
Lucas KarlemoOptimistFIN-1054ESF
Simon KarlemoOptimistFIN-923ESF
Ines KarlemoOptimist kadettFIN-845ESF
Oskari JaakkolaOptimistFIN-484HSK
Camilla LehtonenOptimist kadettFIN-722UPS
Elsa TalvitieOptimist kadettFIN-987EMK
Lukas FagerholmOptimistFIN892BSS
Myy-Milla MuhonenOptimist kadettfin-982htps
Belinda EhrnroothOptimistFIN-765HSS
Henkka VaalavuoOptimistFIN-918HSS
Antti Mäki-ArvelaOptimist kadettFIN-721UPS
Robin WinqvistOptimistFIN-940ESF
Adele JärviOptimistFIN-841ESF
Frans JärviOptimistFIN-448ESF
Vivi HafrénOptimistFIN-945HSS
wilma heinänenOptimist kadettFIN-hsk
joel heinänenOptimist kadettFIN-hsk
Matias KilpiöOptimistFIN-827HSK
Iida VauhkonenOptimistFin-673HSS
Jaakko VauhkonenOptimistFIN-1043HSS
Dante BöökOptimistFIN-1039HSK
Amos KalhamaOptimistFIN-1031HSK
Valtteri JokinenOptimist kadettFIN-873ESF
Henrik PuolakkaOptimistFIN-345HSK
Jon WyersOptimistFIN-859HSK
Lilli TukiainenOptimistFIN 1048ESF
Tatu TukiainenOptimistFIN 98ESF
Onni KuismaOptimist kadettFin-72UPS
Noel LaukkanenOptimistFIN-928HSS
Anni UurasmaaOptimist kadettFIN-898EMK
Aleksi NurminenOptimist kadettFIN-954HTPS
Lasse LindellOptimist kadettFIN-888ESF
Eevert HämäläinenOptimist kadettFIN-988MP
Leevi TarjanneOptimistFIN-565ESF
Arttu LeppänenOptimist kadettFIN-393TP
Santeri NikulaOptimist kadettHsk123Hsk
Venla LahtiOptimist kadettFIN-374VP
Tua LehtonenOptimistFIN-618LP
Myyryläinen EemeliOptimistFIN-410MP
Kaisa SinivuoriOptimistFIN-938LP
Victor NilssonOptimist kadettFIN-764ESF
Milla RissanenOptimist kadettFIF-986Emk
Anton JanhonenOptimist956HSK
Samuel ErikssonOptimistFIN-493SASS
Leevi MäntyvaaraOptimistfin-488LP
Samuel MukkalaOptimistFIN-584BSS
Mikael MustakalioOptimistFIN-936HSS
Kasper ElorriOptimist kadettFIN-12345HSK
Erik HuhtiniemiOptimist kadettFIN-691EPS
Trine LindströmOptimist kadettFIN-XXXHSK
Lilian TanhuanpääOptimistFIN-978HSS
Oskar TanhuanpääOptimist kadettFIN-979HSS
Ilari MuhonenOptimistFIN-852EPS
Nuutti LaineOptimistFIN 542ESF
Loviisa DiesenOptimistFIN-1002ESF
Sofia HeldOptimistFIN-958BSS
Lucas HoviniemiOptimistFIN-1011BSS
Melisa RidalOptimist kadettFIN-698VP
Walter WahlroosOptimistFIN-937BSS
Bianca NilssonOptimist kadettFIN-323ESF
Pettay HelmiOptimistFIN-1047BSS
Voutilainen AmandaOptimist kadettFIN-1064KK
Remu SeppäOptimist kadettFIN-900Hss
elias odrischinskyOptimistFIN-1026HSS
Aapo RoininenOptimist kadett433BS
Felix BrummerOptimist1052EMK
Ester von WeissenbergOptimistFIN 295HSS
Viivi MoisioOptimistFIN 887EMK
Facebook YouTube
X